Antalijos naktiniai klubai

Antalijos naktiniai klubai

Karšta saulė, dieviški paplūdimiai ir niekada nenutylantys šokiai ir muzika - visa tai yra Antalija. Kurortas garsėja ne tik kaip puiki vieta tyrinėti Turkijos kultūrą, tradicijas ir istoriją, bet ir kaip viena didžiausių vakarėlių sostinių šalyje. Klubai, kavinės, barai ir festivaliai gyvuoja visus metus, o vasarą pasidaro išvis karšta! Jei vykstate atostogoms ar savaitgaliui į Antaliją, būtinai užsukite bent į vieną naktinį klubą ir suprasite ką reiškia linksmybės iki ryto. Kadangi turistų srautai dideli ir keliautojai užtvindo naktines Antalijos gatves – pasilinksmino vietų apsauga gan didelė. Žinoma, daugelis barų ir kavinių įleidžia visus norinčius, bet naktiniai klubai gan preciziškai tikrina išvaizdą ir žmonių kiekį. Na, bet tikrai verta pasipuošti, nes šokiai ir muzika įsuka į siautulingą linksmybių sūkūrį!

Antalijos naktiniai klubai

Atostogos svečioje šalyje turi daug privalumų – nauji potyriai, įspūdžiai, pažintys ir dar daug kitų, bet labai svarbu, jog atostogaudami toli nuo namų - galite atsipalaiduoti visu šimtu procentų. Tad jei nusprendėte vykti ilsėtis į Antaliją, nepraleiskite progos išbandyti savęs šokių aikštelėje. Barų, kavinių, naktinių klubų gausa įsuks į dinamišką naktinį Antalijos gyvenimą taip, kad bus sunku grįžti namo. Ką reiktų atsiminti ruošiantis į naktinius klubus kurorte? Pasipuoškite, nors daugelis vietų nepaiso aprangos, bet didieji naktiniai klubai gali ir neįleisti, jei neatitiksite tam tikrų standartų. Atsiminkite, kad gali tekti pakloti nemažai pinigų, nes kainos klubuose gan aukštos. Tačiau išbandyti tikrai verta, nes linksmybės bus nepakartojamos. O ką rinktis? Tam pateikiame kelis pavyzdžius:

Naktiniai klubai Antalijoje:

  • The Jolly Joker pubas;
  • Lobby & Lounge baras;
  • Havana Club Alanya;
  • Tudors;
  • Roadhouse Kaleici.

Tai tik keletas pasiūlymų, todėl nepraleiskite progos patys naršyti miestą ir tikrai atrasite puikias vietas pasilinksminimui.

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai iš Antalijos