Lėktuvų bilietai į Antaliją

Planuojate kelionę į Turkiją, tiksliau, būtent į jos kurortą Antaliją? Keliaujant į šią Azijos žemyno karalienę būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą. Kelionė į šią šalį – tai kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį Antalijos pakrante, galite pasijusti tarsi sapne. Saulės spinduliai priverčia pamiršti visus darbus ir atpalaiduoja nuo kasdienių problemų. Kerintis kraštovaizdis labai skiriasi nuo mums įprasto horizonto. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus – didingi gamtos stebuklai, stulbinantys ir pailsėti traukiantys paplūdimiai, viešbučių gausybė.

Apsisprendusiems keliauti į Antaliją verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Palangos parduodami visus metus. Bet rekomenduojama pirkti tada, kai lieka bent penki mėnesiai iki skrydžio. Tik taip sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite skirti pramogoms didžiajame Turkijos kurorte.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina pirkti bilietus ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai iš Antalijos