Antalijos kurortai

Turkijos kurortas Antalija yra vienas labiausiai turistų lankomų šalyje. Čia ne tik pasakiški paplūdimiai ir žydra Viduržemio jūra, bet gausu kitų pramogų ir įdomybių – miestų griuvėsiai, muziejai, bei kerinti gamta. Jei keliaujate į šį nuostabų miestą, nepraleiskite progos aplankyti ir šalimais įsikūrusius miestus bei kurortus. Jei domitės istorija, jus suintriguos Pergė, Termeso, Aspendosas ir Hierapolio miestelis, dar žinomas Pamukalės pavadinimu. Miestai garsūs senuoju antikos palikimu ir išlikusiais griuvėsiais. Ne tik istorija, bet ir gamtos apsuptis stebina lankytojus. Čia teka švarūs kalnų šaltiniai ir stūkso galingi kalnai, nuo kurių atsiveria nuostabi Viduržemio jūros panorama. Verta pamatyti savo akimis. Nors miestai gan nutolę nuo Antalijos centro, bet susisiekimas gerai išvystytas ir dažnai vykdomos ekskursijos grupėse. Jei esate savarankiški keliautojai, pagalvokite apie galimybę patiems išsinuomoti automobilį ir leistis į nuostabią Antalijos kelionę.

Antalijos kurortai

Antalijos kurortas – tai pajūrio ruožas tarp Alanijos ir Tekirovo. Čia išsidėstę trys pagrindiniai Antalijos kurortai:

  • Kemeras – kurortas esantis visai netoli pačios Antalijos ir nutolęs tik 42 kilometrus. Kemeras žavi uolomis ir kalnais – kadangi miestas, įsikūręs Tauro kalno papėdėje, jį supa galinga uolų siena. Dėl šios priežasties kraštovaizdis atima žadą, saulėlydžio ir saulėtekio vaizdai pakerės net visko mačiusius. Tačiau, jei ieškote malonių paplūdimių, ši vieta gali ir netikti, nes daugelyje pakrantės vietų vyrauja žvyras ir akmenys;
  • Alanija – vienas populiariausių ir gražiausių Antalijos kurotų, nuo miesto nutolęs 135 km į rytus. Čia jūsų laukia pasakiški paplūdimiai ir gamtos apsuptis, be to, 2000 metais Alanija įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo laukiančiųjų sąrašą;
  • Belekas – kurortas garsus dėl prašmatnių viešbučių, spa centrų ir mineralinio vandens gręžinių. Čia nuvykę patirsite tikrą nirvaną, nes kiekviena detalė nepriekaištingai pritaikyta keliautojų poreikiams ir malonumui.

Kad ir kurį Antalijos kurortą pasirinktumėte, jus visuomet lydės nepriekaištingas aptarnavimas ir aukšta paslaugų kokybė. Turkijos kurortai nuo seno garsėja prašmatniais viešbučiais, jaukiomis kavinėmis ir ištaigingais restoranais, todėl, kad ir kur apsilankytumėte liksite be galo patenkinti. 

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai iš Antalijos