Antalijos oro uostai

Antalija yra vienas lankomiausių Turkijos kurortų, bei penktoje vietoje pagal gyventojų skaičių. Gyvenimas mieste nuolatos verda, žmonės atvyksta ir išvyksta kiekvieną minutę, todėl susisiekimas privalo būti nepriekaištingas. Antalijoje puikiai išvystytas viešasis transportas, tad nuvykti iki norimų objektų paprasta ir greita. Tačiau pats svarbiausias susisiekimo taškas yra Antalijos oro uostas. Didžiausias užimtumas fiksuojamas vasaros mėnesiais, nes šiuo metu geri orai pritraukia minias turistų iš viso pasaulio. Žmonės Antalijos oro uostą renkasi ir kaip tarpinę stotelę vykstant į kitus Turkijos miestus ar užsienio šalis. Įdomu, jog 2016 metais Antalijos oro uostas atlaikė net 18,741,659 keleivių, taip tapdamas trečiu užimčiausiu Turkijoje ir tryliktu visoje Europoje. Tad jei planuojate pasinaudoti šiuo oro uostu, nepamirškite atvykti anksčiau, kad išvengtumėte didelių keliautojų srautų.

Antalijos oro uostas

Atostogas nusprendėte praleisti Turkijos kurorte Antalijoje? Kaip smagu! Čia patirsite neįtikėtinų nuotykių ir nepatirtų emocijų! Patogiausia skrendant nusileisti Antalijos oro uoste (Antalijos oro uosto kodas AYT). Jis tik 13 kilometrų nutolęs nuo miesto centro, tad patogiai ir greitai pasieksite visas linksmybes. Čia vykdomi dažni autobusų maršrutai - tai pigus variantas, bet žinoma, galite rinktis taksi paslaugas. Pagal 2017 metų tyrimus, pateikiamos tokios taksi paslaugų kainos Antalijoje:

  • Įsėdimo mokestis 3.00 TL;
  • Vieno kilometro mokestis 5.00 TL.

Išlikite budrūs, nes vežėjai gali bandyti pasipelnyti iš naivių turistų. Prieš pradedant planuoti kelionę nepamirškite, kad tiesioginiai skrydžiai Lietuva-Antalija vykdomi kelionių agentūrų, užsakant lėktuvą. Dėl šios priežasties gali tekti rinktis maršrutą su tarpine stotele, bet tai nesugadins puikių kelionės nuotaikų, ypatingai, kai tokios patrauklios lėktuvų bilietų į Antaliją kainos. Skrydžių ieškokite kuo anksčiau, taip gausite dar pigesnius pasiūlymus.

Skrydžiai į Antaliją

Skrydžiai iš Antalijos